fbpx

Kirpėja stilistė Virginija

Virginija

Kirpėja stilistė

 “Džiaugiuosi atradusi save grožio srityje – taip realizuoju save ir tuo pačiu suteikiu džiaugsmą ir grožį klientams”.

Nuo mažens svajojusi apie plaukų stilistės darbą Virginija ne iš karto jį pasirinko. Teko studijuoti ekonomiką ir dar padraugauti su skaičiais buhalterijoje kol visgi nusprendė siekti savo vaikystės svajonės. 2016 metais Virginija įstojo į Vilniaus kolegiją ir pabaigė ŠUKUOSENOS DIZAINO specialybę ir pradėjo savo karjerą grožio srityje. Šioje srityje nuolat tobulinasi, ieško iššūkių dalyvaudama įvairiuose TV projektuose (TV3 projektas “X faktorius”) ar teatro scenai ruošdama artistus (Vilnius City Opera).

Virginija mėgsta save įvertinti ir kirpėjų konkursuose ir tai jai puikiai sekasi: 2019 m. konkurse “METŲ KIRPĖJAS” Coloristic rungtyje laimėjo auksą

KAUNAS BEAUTY 2019 nuotakos rungtyje – bronzą, 

COLOR ZOOM 2019 New Talent Category – Gold winner Lithuania. Šios pergalės nuvedė į pasaulinį „Color Zoom“ konkursą , vykusį Vienoje, atstovauti Lietuvai.

Puikiai įvaldžiusi kirpimo ir koloristikos subtilybes, įsiklausanti į kliento norus Virginija galinti pasiūlyti tinkamą įvaizdį net išskirtinio stiliaus žmonėms. Virginija stengiasi visuomet tobulėti, lankytis seminaruose bei mokymuose:

2020m. saloninių procedūrų OLAPLEX teorijos ir praktikos seminaras

2022 m. Goldwell dažymo seminaras.

2023 m. “MASTER BY BORIS OBRESKI” Balayage seminaras (Italija, Roma).

Meistrė dirba su profesionaliomis „Goldwell“, „Emmediciotto“, “Olaplex”  plaukų priežiūros bei formavimo priemonėmis.

 

Pas meistrę Virginiją registruotis tel.: +370 672 48375

Užsisakykite paslaugas iš anksto