fbpx

Kosmetologė Neringa

Neringa

Kosmetologė

Neringa kosmetologijoje turi virš 20 metų darbo patirties. Ji tiesiog myli šią profesiją ir dievina savo darbą. Neringa be galo džiaugiasi, kad savo klientams gali suteikti  reikiamą pagalbą odos problemoms spręsti, tinkamos informacijos apie odos priežiūrą, jos puoselėjimą, natūralaus grožio išsaugojimą.

Kaupiant dabartines žinias Neringai teko dirbti įvairios kosmetikos mokomųjų seminarų dėstytoja, profesionalios kosmetikos pardavimų vadove.

Jos žingeidumas ir profesionalumas beribis, ji nuolat gilina žinias įvairiuose seminaruose, ieško tinkamiausios kosmetikos savo klientams.

Neringa dirba ne tik tiesioginį kosmetologės darbą su klientais, bet savo žiniomis ir patirtimi dalinosi su pradedančiosiomis visažistėmis “Art of Beauty” mokykloje ir šiuo metu praktikos užsiėmimus dėsto pradedančiosioms kosmetikėmis ELIZA mokymų centre.

Išsilavinimas ir kvalifikacija:

2000 m. “Femina Bona” – higieninės ir dekoratyvinės kosmetikos ir vizažo kvalifikacija

2006 m. VU vadybos ir verslo administravimo bakalauro kvalifikacinis laipsnis

2008 m. “Vilniaus Kolegija” – higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos programa, visuomenės sveikatos profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir technologo profesinė kvalifikacija

2020 m. Tarptautinis “Cidesco” Media Make-up diplomas

 

Kosmetologė dirba su „ ERICSON LABORATOIRE PARIS “, „CELL FUSION“, „J’EU DEMEURE“,  „M.A.D. skincare“, „ENERPEEL“, „ PHYRIS “, „ESTIME&SENS “, „RIBESKIN“ gamintojų kosmetika.

 

Pas kosmetologę Neringą registruotis tel.:  +370 698 43033

 

Užsisakykite paslaugas iš anksto