fbpx

Manikiūro pedikiūro meistrė Gerda

Gerda

Grožio salono „Beauty Room“ įkūrėja, manikiūro ir pedikiūro meistrė

„Tvarkingas manikiūras – tai maža moteriškumo šventė.“

Gerda baigė ekonomikos studijas ir ilgus metus dirbo pardavimų bei reklamos srityse. Vartus į grožio industriją jai atvėrė darbas su dekoratyvine kosmetika. Ši veikla ne tik sužavėjo, įtraukė, bet ir paskatino sugrįžti prie jaunystės aistros – grožio puoselėjimo procedūrų. Gerdos pasirinkimu tapo manikiūras. Ji su užsidegimu nėrė į šią veiklą, sėmėsi žinių ir patirties iš šios srities profesionalų. Meistrė nuolat kelia savo kvalifikaciją, testuoja naujus produktus, kurių rinkoje vis daugėja, tad savo klientėms gali pasiūlyti pažangiausias manikiūro bei pedikiūro technologijas.

Gerda – už tvarkingą ir sveiką manikiūrą. Jei klientės nagai nualinti nepertraukiamo ilgalaikio gelinio lakavimo ar nagų priauginimų, meistrė siūlo atstatomąją nagų procedūrą, o nagus lakuoti rekomenduoja hibridiniu nagų laku. Tai tik dar kartą įrodo, kad svarbiausias jos prioritetas darbe – grožio ir sveikatos harmonija.

Meistrė dirba su „Senses“, „Progel“, “Gelish“, „Victoria Boro“, „Indigo“, „Emi“, “Peclavus“, „Gehwol“, „IBX“, „Dadi Oil“, „Footlogix“ prekių ženklų produkcija.

Pas meistrę Gerdą registruotis tel.: 8 638 18085

Užsisakykite paslaugas iš anksto